Menu

Email: SakulRaider@seznam.cz

Servery:

Dnes návštěv: 80  On-line: 1

Jak mne kontaktovat:
Tato sekce nebude asi moc dlouhá. Možností jak se se mnou spojit je jistě celá řada, ale já zde uvedu asi ty nejznámější. Takže začneme E-Mailem.

E-Mail:

SakulRaider@seznam.cz
Toť můj veřejný a všude profláknutý mail. Takže pokud mne chcete kontaktovat touto cestou nic už Vám v tom nebrání. Předem upozorňuji, že poštu z tohoto účtu dost filtruji a tak pokud by jste mi chtěli psát z nějaké podezřelé adresy, není jisté, že se to ke mě vůbec dostane.

Skype:

sakulraider
Možná se ptáte proč tu například není ICQ? No na to je odpověď celkem prostá. Prostě nesnáším tohoto klienta a tento virus bych si do mého PC nikdy nedal. Takže nikdy se Vám nepodaří se mnou spojit pomocí ICQ.
Jen tak mimochodem. Na Skype podporuji pouze text a audio po předchozí domluvě.

CB (Citizen Band):

Lukáš Libáň - C33 - Selektivní volba - 58606DTMF; Lokátor - JO70OI  
Toliko ke spojení pomocí pásma 27MHz. Bohužel v současné době tu moc nebývám a tak v případě zájmu o toto spojení je asi nutná dřívější domluva přes nějaký jiný komunikační kanál.

Nick:

Protože se všude na internetu používají různé Nicky, i já samozřejmě používám ty své. V drtivé většině se jedná o následující dva. Přičemž ten první je naprosto unikátní a tak pokud uvidíte někde právě tento jsem to skoro jistě já. Ten druhý používám hlavně na mích webech, kde není tolik lidí a tak nehrozí duplicita.
1: SakulRaider
2: Sakul

Můj Youtube kanál:

fb-large.png, 5,8kB
Copyright © Resi-Design 2017 www.baratovestidos.com.
TOPlist