Menu

Email: SakulRider@sezam.cz

Servery:

Dnes návštěv: 173  On-line: 8

Elektronika

uProcesorové konstrukce

 - Laserová závora

Ulož.to - sdílejte snadno data

Úžasné dámské hodinky s repliky nářadí

Zde pro vás máme několik otázek. Falešné diamantové hodinky pro ženy? Tak určitě. Zlaté hodinky pro ženy? Absolutně. Ale nástrojové hodinky pro ženy? Spíš ne. Takže je čas to napravit! Jsem si jistý, že ostatní nadšenci do hodinek budou souhlasit; všichni potřebujeme alespoň jedny výkonné a odolné repliky hodinek, které dokážou držet krok s naším aktivním životním stylem.

Replika Tudor Black Bay 32 má vše, co od nástrojových hodinek chci, jako jsou jednoduché, čisté, čitelné a dobře vyrobené. Jak jeho název napovídá, má 32mm pouzdro z nerezové oceli, doplněné kontrastním leštěným a saténovým povrchem. Časový ciferník je lakovaný a je k dispozici v modré nebo černé barvě - u těchto jedinečných hodinek dávám přednost modré barvě. Indexy plněné lume jsou pěkné a velké pro snadné čtení, stejně jako ručičky ve středu „sněhové vločky“. Vodotěsnost 150 metrů Tudor Black Bay 32 znamená, že hodinky můžete mít nasazené prakticky pořád, ať už ve sprše, v tělocvičně nebo plavání s dětmi.

Schéma zapojení

Pokud jde o mě, nejlepší na tom je automatická výroba mechanického strojku pohánějícího hodinky. Všem je známo, že většina dámských hodinek – dokonce i těch špičkových – obvykle běží na bateriových quartz strojcích. Nosit proto dámské hodinky, které mají nejen mechanický strojek, ale také vlastnoručně vyrobený, je osvěžující. Rezerva chodu je trochu nízká, pouhých 38 hodin, což znamená, že repliky hodinek nemůžete mít dva dny vypnutou, aniž by jim nedošla šťáva, ale to mohu přehlédnout. Dalším skvělým doplňkem je výběr pásků dodávaných s dámskými hodinkami Tudor Black Bay 32, který se skládá ze saténového ocelového náramku, hnědého koženého pásku nebo černého látkového pásku.

Je tu Rolex Explorer pro trochu větší tříručičkové hodinky pro ženy. Líbí se mi tradiční 36mm velikost ukončeného Exploreru ref. 114270 větší než 39 mm aktuálního Průzkumníka ref. 214270. Ručičky ve stylu Mercedesu také svítí jasně zeleně ve tmě a sekundové ručky ve stylu lízátka mají kruhový luminiscenční akcent. Černý ciferník je snadno čitelný, ale kombinace indexů propůjčuje zajímavý design. Jedná se o úžasnou repliku hodinek Rolex, která se bez námahy spáruje s téměř jakýmkoli oblečením od školních výletů až po rande. Ocelové pouzdro Oyster ukrývá nyní ikonické uspořádání ciferníku ve stylu průzkumníka s nadměrně velkými arabskými číslicemi 3, 6 a 9, doplněné svítícími indexy obušku a obráceným svítícím trojúhelníkem na 12. hodině.

repliky hodinek

Ocelový náramek Oyster se pohodlně nosí a pokud potřebujete menší střih, je odstranění článku poměrně snadnou záležitostí. Díky konstrukci pouzdra Oyster, která se skládá ze šroubovacího zadního pouzdra a šroubovací navíjecí korunky, je Explorer voděodolný do 100 metrů. Uvnitř replik hodinek Rolex je ultra spolehlivý interní automatický strojek s úctyhodnou rezervou chodu 48 hodin.

  • hodinek repliky rolex
  • breitling repliky hodinek
  • rolex repliky
  • Můj Youtube kanál:

    fb-large.png, 5,8kB
    Copyright © Resi-Design 2017 www.baratovestidos.com.
    TOPlist